S Petrou na CESTU ZA SRDCEM.

10.02.2013 21:47

   C E S T A   ZA   S R D C E M.        

  Jmenuji se Petra Tomanová, narodila jsem se v Praze v roce 1978,  mám dvě děti, narozené v letech 2006 a 2009.

                                                                                    

Péče v těhotenství.

Období těhotenství je čas, kdy k nám, do rodiny přichází nový človíček. Během těch 9 měsíců žena prožívá mnoho nových situací a zkušeností. I když neprobíhá vždy všechno podle představ maminky, je dobře, když se jí dostane podpory a odvahy…

Čekáte miminko?

Máte před sebou první porod a nevíte, co vás čeká a jak se na něj můžete připravit? Máte otázky a hledáte na ně odpovědi? Potřebujete cvičit nebo se jen protáhnout? Chcete si odpočinout, udělat příjemnou chvilku sama pro sebe?

Na všechny otázky naleznete odpověď na stránkách Pedona, přidali jsme pro Vás slibovaný koutek pro ženy.Začínáme tím nejdůležitějším pro ženu v jejím životě.

Petra Tomanová o sobě píše, mimo jiné…. Ze své vlastní zkušenosti vím, že těhotenství je nejkrásnějším obdobím v životě ženy, jak se tvrdí, jen málokdy, přesto a právě proto si myslím, že stojí zato, ho protančit.

 

Na jaře v roce 2006, těhotná Petra přišla k nezaviněnému úrazu, následné dny a měsíce prošla

peklem.Jak se často pro podobné používá, znovu se narodila.Jako její táta, vím o čem píši, a těžko jsme s manželkou skrývaly slzy dojetí v momentě, když v Krkonoších při procházce zahodila berle.Na Mikuláše porodila, vlastně celé rodině zdravého Boříka.

Zmiňuji se o tom, protože svou bitvu nevzdala a skutečně má co předávat. Jsem přesvědčený,

že koutek pro ženy jsem nemohl lépe zahájit.Dnes tomu říká cesta za srdcem, ale …cituji

ze stránky Petra o sobě …: „O tom podrobně snad někdy příště.Ale věřím, že jsem opět našla tu Svou Cestu, Cestu za srdcem, a že už z ní nesejdu!“

Snad mě promine, že jsem to její někdy příště vzal do svých rukou, letos v květnu tomu bude sedm let, a já vím, příště už nebude. Svou cestu našla a nikdy z ní nesejde!

 

V Praze 14.2.13

Petr Toman

Zpět

Vyhledávání

© 2011 Všechna práva vyhrazena.