Můj příběh z marketu.

13.10.2013 02:09

Můj příběh z marketu.

 

Na puse jsem vykouzlil úsměv při pohledu na peletu balených vod, nastrčenou do mé nejkratší cesty k výkupu lahví.

Už před tím vstřebal informaci o slevě z (našich novin). Super cena, 9.90 korunek, tlačíc nákupní vozík, za-šrotovala v mozku desetikoruna dělená třemi, jednalo se o jeden a půl litrové PET  lahve,  krát dvě, nevěřím svému výpočtu, ale opravdu – 6.60 kaček za litr. Kolik asi stojí normálně, když není ve slevě?

Tak jsem se zamyslel nad tím, kterak informovat , hlavně rodiny s dětmi, o celé skutečnosti, jak škodlivé a drahé produkty, cpou do svých domovů, až jsem procitl a zjistil mé nevyzvednutí lísku o vrácených lahví do lahvového žrouta. Požírač lahví, jak jej nazvala má vnučka, no nic přišel jsem o víc, tak si někdo zlepšil rozpočet na nákup, doufám, že ten potřebnější.

Informace o kvalitách balených vod a skutečnostech, které před pár lety pro mě byly španělskou vesnicí. Proč jsem informace přijal a zařídil se podle zjištěného? To už ani nevím, vždyť je to pár let zpátky, honí se mně hlavou.

Mezi tím slyším, „haló, haló chlape to je můj vozík!“ Se slovy na mou adresu cítím poklepání na rameno.

„Ježíš promiňte mě“ ze mne vypadne a vracím nákupní vozík statné čtyřicátnici. Otáčím se zpět se slovy „to jsme museli zaparkovat na stejném místě“ a beru si kilové zle umístěné kafe.

Vracím se k mému opuštěnému vozíku a myšlenkám o tématu čistá voda do každé domácnosti a kanceláře. Nic méně vím, že jsem slyšel a posléze ověřil skutečnosti o skreslených údajích na adresu kvality vody dodávané do našich domovů, a normách pro kvalitu vody na výstupu z vodáren. Brrrr, úplně mě zamrazilo při vzpomínce na dobu před pořízením Pedonovi studánky  .

Na poslední chvíli se vyhýbám střetu s regálem na víno, přičemž málem porážím malého caparta. No jasně děti, to jsem ale nemehlo.

Vždyť se narodil první vnouček Bořivoj.

A mám jasno, všude samá sleva a článek o škodlivosti dodávané vody, na téma, děti.

Bafnu tři balení cukru, proč zrovna tři? No byly ve slevě pod dvacku, a kilová káva pod stovku, nekupte to? Už jsem nic nekouzlil, ale s úsměvem namířil přímo k pokladnám.

Skočil do auta a jel vymyslet slevy pro děti, ty si zaslouží domů studánku s vodou i pro kojence!!!

Nevíte jaký článek? No v Lidovkách přeci na naše výročí svatby vydané.Více zde: https://www.pedon.cz/news/muj-pribeh-z-marketu-/
 

 

Zpět

Vyhledávání

© 2011 Všechna práva vyhrazena.